قابلیت جدید نوت دایرکت اینستاگرام

قابلیت نوت اینستاگرام
حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

با ما همراه باشید با معرفی قابلیت جدید اینستاگرام به نام نوت دایرکت اینستاگرام همراه با پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد

یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام ، قابلیت جدید نوت دایرکت اینستاگرام می باشد . قابلیت نوت اینستاگرام برای تسهیل در ارتباط شما با کاربرانتان می باشد .

با ما همراه باشید برای آموزش استفاده از قابلیت نوت اینستاگرام بجای رفتن به دایرکت اینستا

قابلیت نوت اینستاگرام

قابلیت نوت اینستاگرام

همچنین شما می توانید با مطالعه مطلب دایرکت اینستاگرام چیست؟ هر آنچه که در مورد دایرکت اینستا باید بدانید را بخوانید و استفاده کنید .

نوت اینستاگرام چیست

نوت اینستاگرام در واقع ترکیبی از کلوز فرند در اینستاگرام و توئیت در توئیتر می باشد . بدین صورت که شما میتوانید با مراجعه به اینباکس دایرکت خود و انتخاب مخاطبین مورد نظر ، برای ارسال پیام به انها از قابلیت نوت اینستا استفاده کنید .

ویژگی های نوت اینستا

مهمترین ویژگی نوت اینستا کوتاه بودن پیام آن می باشد . شما با استفاده از قابلیت نوت می توانید پیام های متن و ایموجی به طول ۶۰ کارکتر برای مخاطبین ارسال کنید .

پیام های ارسال شده با استفاده از قابلیت نوت به مدت بیست و چهار ساعت در بالای صفحه دایرکت مخاطبین منتخب نمایش داده می شود . آنها می توانند به این پیام پاسخ دهند و پاسخ انه به نوت در لیست دایرکت شما قابل مشاهده می باشد .

همچنین کارشناسان مرکز همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما عزیزان می باشند . کافی است شماره هوشمند ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را از طریق تلفن ثابت و بدون کد شماره گیری نمایید

لینک های مرتبط

دایرکت اینستاگرام چیست

دایرکت اینستاگرام چیست

دایرکت اینستاگرام چیست

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. پینگ بک: ساخت جیمیل جدید با گوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت