عرضه آیفون با صفحه نمایش خمیده در سال آینده

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

عرضه آیفون با صفحه نمایش خمیده در سال آینده

عرضه آیفون با صفحه نمایش خمیده در سال آینده

جدیدترین تکنولوژی ای که در زمینه گوشی های موبایل صورت گرفته است تولید صفحه نمایش  OLED منحنی است که برای اولین بار کمپانی سامسونگ از این تکنولوژی در گوشی های خود استفاده کرد و به موفقیت رسید.

از این رو شرکت های تولید کننده دیگر نیز به فکر ساخت این نوع گوشی ها افتاده اند.تاکنون خبرهایی در رابطه با تولید گوشی های آیفون  با صفحه نمایش OLED به گوش رسیده است به همین دلیل انتظار می رود که در سال ۲۰۱۸ میلادی کمپانی اپل گوشی هایی با صفخه نمایش منحنی تولید کند.

با توجه به آخرین اخبار منتشر شده و شاید در حد شایعه باشد این است که در سال آینده شرکت اپل آیفون هایی با صفخه نمایش خمیده تولید می کند.از آنجایی که تاکنون فقط گوشی های سامسونگ از این تکنولوژی استفاده می کرده است می تواند به عنوان رقیب سامسونگ قرارگیرد.

 طبق این شایعات احتمال دارد که اپل در سال آینده این سری گوشی های خود را وارد کند و حتی احتمال دارد که اپل زودتر از انتظارات گوشی های هوشمند منحنی را وارد بازار کند.همان طور که از شواهد پیداست کمپانی اپل ۱۰۰ میلیون صفحه نمایش  AMOLED سفارش داده است و قرار است که از انها در آیفون۲۰۱۷ استفاده کند درنتیجه در سال ۲۰۱۸ به احتمال خیلی زیاد به تولید گوشی های هوشمند منحنی می پردازد.

 دنیای تکنولوژی همواره باشایعات همراه بوده است به طور مثال چندی پیش اخباری منتشر شده بود که شرکت اپل می خواهد درسال ۲۰۱۸ آیفون هایی با صفحه نمایش انعطاف پذیر  تولید کند اما این خبر شایعه ای بیش نبود.

خلاصه اینکه شرکت اپل هنوز هیچ خبری رسمی ای در این رابطه منتشر نکرده است و باید منتظر انتشار خبر رسمی از طرف شرکت اپل باشیم که آیا قصد تولید گوشی های منحنی را  دارد یا خیر؟ و خوده شرکت اپل به این شایعات خاتمه بدهد.

 

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت