شایعاتی درباره مجهز شدن مک بوک اپل به سیم کارت

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

شایعاتی درباره مجهز شدن مک بوک اپل به سیم کارت

شایعاتی درباره مجهز شدن مک بوک اپل به سیم کارت

چندی پیش توسط سازندگان مختلف ایده جذاب مجهز شدن لپتاپ به سیم کارت و شبکه های موبایل ارئه شده بود و سازندگان در این زمینه بسیار تلاش کردند اما در این زمینه بسیار موفق نبودند . در این میان اطلاعاتی درباره پتنت جدید اپل به بیرون درز کرده است که گویا اهالی کوپرتینو خودشان قصد دارند این کار را انجام دهند و امکان دارد مک بوک جدید اپل به درگاه سیم کارت مجهز شود.

گقتنی است که این خبر به طور مستقیم از طرف کمپانی اپل منتشر نشده است و تنها حدس و گمانی است بر پایه اطلاعات منتشر شده از پتننت جدید اپل است که قصد دارد از وجود سیم کارت در مک بوک پشتیبانی کند . باز هم با این حال انتشار خبر از پتنت جدید اپل مبنی بر انجام شدن به صورت قطعی نیست ولی مطمئنا می توان گفت که کمپانی اپل بر روی این قضیه تمرکز کرده است و جز اولویت های برنامه کاری اش است .

از آنجایی این خبر موثق است که به طور واضح در  پتنت جدید اپل حرف هایی راجع به پروتکل‌های شبکه‌های بی سیم محلی، پروتکل‌های مخصوص شبکه‌های کوتاه برد و بی سیم همچون بلوتوث، پروتکل سلولی تلفن همراه، پروتکل‌های مایمو (MIMO) و … زده شده است و ما به طور قطعی می توانیم بگوییم مک بوک های بعدی مجهز به درگاه سیم کارت هستند .

شرکت اپل چندی پیش اعلام کرده بود که تا پایان سال جاری قصد دارد که از مک بوک جدید خود یعنی مک بوک پرو  (MacBook Pro) رونمایی کند .  این مک بوک بوک مجهز به تکنولوژی تاچ آی دی (Touch ID) و پنل تاچ جدید است و سخنی درباره مجهز شدن به سیم کارت در میان نیامده است و درباره مک بوک سیم کارت خور باید مقداری انتظار بکشیم تا این محصول وارد بازار شود .

منبع :Ubergizmo
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت