سینمای خانگی به سبک ژاپنی

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

سینمای خانگی، موضوعی که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. هر چند تماشای فیلم در سالن‌های سینما لذت و هیجان خاص خود را دارد، اما این روزها حتی با استفاده از تبلت یا اسمارت‌فون‌ها نیز می‌توان یک سینمای خانگی کوچک ترتیب داد.

سینمای خانگی هم می‌تواند بسیار مجلل، لوکس و مجهز باشد و هم می‌تواند ساده، جمع و جور و ابتدایی طراحی شود. این دیگر به خود فرد بستگی دارد که با چه نوع امکاناتی احساس آرامش بیش‌تری می‌کند. اما برای بسیاری ساخت یک سینمای خانگی کوچک که با تبلت یا گوشی هوشمند کار می‌کند نیز کافی به نظر می‌رسد. سینمایی که نه به امکانات خاص نیازمند است و نه به هزینه‌های آنچنانی.

سینمای خانگی مقوایی

شاید شما هم پیش از این تصاویری از سینماهای خانگی دست‌ساز دیده باشید. افرادی مبتکر و خوش ذوق که با استفاده از کارتن‌های مقوایی قدیمی، دست به ساخت سینمای خود زده‌اند. گروهی از طراحان ژاپنی نیز سینمایی متفاوت طراحی کرده‌اند؛ این سینما اگرچه در اصول اولیه به دیگر همتایان خود شباهت دارد، ولی با چاشنی ذوق کمی جذاب‌تر ساخته شده است.

سینمای خانگی مقوایی طراحی شده توسط طراحان ژاپنی

گروه طراحی “Lucy Alter Design”، یک سینمای خانگی مقوایی ساخته‌اند که تمام لذت تجربه‌ی حضور در سینمای واقعی را برای فرد به ارمغان می‌آورد. سینمایی که می‌توان از آن در خانه یا پارک یا هر محیط دیگری استفاده کرد؛ خلاصه جایی که بتوان آزادانه و راحت دراز کشیده و از تماشای فیلم لذت برد.

سینمای خانگی مقوایی

سینمای خانگی مقوایی طراحی شده توسط طراحان ژاپنی

در داخل بسته‌بندی این محصول، بسته به نوع دستگاه شما قاب‌هایی با اندازه‌های مختلف گذاشته شده است. همچنین یک ردیف تماشاچی مقوایی نیز به شما خواهند پیوست تا این حضور واقعی‌تر به نظر برسد.

سینمای خانگی مقوایی طراحی شده توسط طراحان ژاپنی

دیگر کاری باقی نمانده است. حال تنها دستگاه خود را روشن کرده و همراه با دوستان مقوایی‌تان، به تماشای فیلم محبوب خود بنشینید.

سینمای خانگی مقوایی طراحی شده توسط طراحان ژاپنی

امیدوارم از این سینما و خلاقیت سازندگان آن نیز لذت برده باشید.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت