به زودی در واتس آپ شاهد ویدیوهای Gif خواهیم بود

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

به زودی در واتس آپ شاهد ویدیوهای Gif خواهیم بود

به زودی در واتس آپ شاهد ویدیوهای Gif خواهیم بود

براساس آخرین اخباری که از سرویس های وابسته به برنامه واتساپ منتشر شده است شنیده می شود که به زودی در واتس آپ شاهد ویدیوهای Gif خواهیم بود.

پشتیبانی ویدیوها با فرمت Gif در بسیاری از پیام رسان های محبوب وجود داشت که واتس آپ از این نظر مقداری جا مانده بود.اما به زودی در واتس آپ شاهد ویدیوهای Gif خواهیم بود و پای به عرصه رقابت با دبگر پیام رسان ها گذاشت.

هر کدام از برنامه های پیام رسان از قبیل فیسبوک مسنجر، برنامه واتس اپ، گوگل Allo، هنگ اوتس، GroupMe و اسکایپ دارای قابلیت ها و ویژگی هایی است که باعث شده طرفداران مخصوص به خودشان را داشته باشند.در این میان اینکه تصمیم گیری کنیم کدام پیام رسان نسبت به دیگری ارجحیت دارد کار بسی دشوار است به طور مثال اسکایپ برای کسانی که به چت تصویری علاقه دارند مورد توجه قرار گرفته است و گوگل الو نیز تعهد داده که جزء یکی از پیام رسان های جهان شود.

واتس آپ با پشتیبانی از ویدیو هایی با فرمت Gif باعث شده است تا به رقابت با دیگر پیام رسان ها بپردازد. اپلیکشن WhatsApp جزء محبوب ترین و امن ترین پیام رسان هاست که از سال ۲۰۰۹ شروع به کار کرده و در۷ سال اخیر در زمینه ارائه سرویس بسیار با کیفیت تر عمل کرده و نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

کاربرانی که برنامه واتس آپ را بر روی پلت فرم خود دارند تمایل دارند که قابیلت جدیدی به این اپلیکشن اضافه شود و اخیرا این خبر به گوش می رسد که قرار است ویزگی ارسال و دریافت ویدیو ها با فرمت  Gif به این برنامه اضافه شود و این کار تا چند هفته آینده عملی می شود و این خبر برای طرفدارن واتس آپ خبری خوشحال کننده است .

نظر شما در این رابطه چیست؟

 

 

 

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت