روش جدید اینستاگرام برای جلوگیری از پیام های اهانت آمیز

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

روش جدید اینستاگرام برای جلوگیری از پیام های اهانت آمیز

روش جدید اینستاگرام برای جلوگیری از پیام های اهانت آمیز

اینستاگرام اپلیکشن محبوب در بین کاربران است که تصاویر و فیلم های خود را به اشتراک می گذارند در واقع این کار زائده افکار و ایده های آن شخص است . متاسفانه در محیط اینستاگرام جوی تولید شده است که اشخاص به بحث و جدل می پردازند و گاهی اوقات مطالب توهین آمیز به همدیگر ارسال می کنند به همین دلیل امروز با خبر روش جدید اینستاگرام برای جلوگیری از پیام های اهانت آمیز مواجه شدیم .

در این هنگام اینستاگرام به این فکر افتاده است تا روشی برای جلوگیری از پیام های اهانت آمیز در اینستاگرام اعمال کند و کلمات رکیک و ناپسند را فیلتر کند . کاربران اینستاگرام  از این بعد می توانند نظراتی که دارای کلمات ناپسند و زشت هستند را مخفی کنند .

طبق گفته سخنگوی شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیت فیلتر شدن از روز دوشنبه برای تمام افرادی که دارای حساب کاربری هستند فعال می شود .

برای اولین بار اینستاگرام این قابلیت را  برای اشخاص معروفی مثل تیلور سوییفت در اوایل تابستان فعال کرد .کوین سیستروم (Kevin Systrom) از موسسان شبکه‌ی اینستاگرام در وبلاگ رسمی این شبکه نوشت:

برای توانمندسازی هر فرد، نیاز به ترویج فرهنگی است که به آن‌ها احساس امنیت را هدیه دهد و محیطی به دور از آزار و اذیت فراهم کند. این ویژگی جدید تنها یک خواسته‌ی شخصی نیست، بلکه به عقیده‌ی من مسئولیتی است که به عنوان یک کمپانی عهده‌دار آن هستیم. از این رو، امروز قدم بعدی را گذاشته‌ایم تا اینستاگرام به عنوان فضایی مثبت برای بیان ایده‌ها و افکار شما فراهم شود.

گفتنی است که اینستاگرام  هنوز به اندازه شبکه اجتماعی توییتر پیام توهین آمیز دریافت نکرده است .بی شک اینستاگرام با این کار قصد دارد تا از هرگونه پیام توهین آمیز جلوگیری کند تا وجهه خود را حفظ کند .

طبق گفته سیستروم هدف اینستاگرام این است که کاربران می توانند کلمات و عبارتی که از نظرشان نامناسب است را فیلتر کنند .

به تصویر زیر برای فعالسازی فیلتر پیام های توهین آمیز دقت کنید :

روش جدید اینستاگرام برای جلوگیری از پیام های اهانت آمیز

منبع BUSINESSINSIDER
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت