خداحافظی با آیفون ۴

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

خداحافظی با آیفون 4

خداحافظی با آیفون ۴

با پیشرفت تکنولوژی روز به روز گوشی های هوشمند جدید با قابلیت ها و ویژگی های متنوع وارد بازار می شود و گوشی های قدیمی تر رو به منسوخ شدن میروند و به پایان عمر خود نزدیک می شوند.

در این میان تولیدکنندگان کم کم از پشتیبانی این گوشی ها عقب نشینی می کنند زیرا هزینه نگهداری و به روز کردن آن بسیار بالا است.

به طور میانگین شرکت بزرگ اپل محصولی را که تولید آن را متوقف می کند تا ۵ سال بعد ، از آن پشتیبانی می کند ولی پس از گذشت ۵ سال ، دیگر از پشتیبانی آن انصراف می دهد که از این میان می توان آیفون ۴ را نام برد که ۶ سال از عمر آن می گذرد و در لیست محصولاتی قرار می گیرد که پشتیبانی آن متوقف شده است.

کسانی که از این گوشی استفاده می کردند در جریان هستند که این گوشی ها در آنتن دهی با مشکل رو به رو می شد و اگر در شکل خاصی قرار می گرفت آنتن دهی قطع می شد . یکی از کاربرانی که از این گوشی استفاده می کرد این قضیه را با استیو جابز در جریان گذاشت و از این بابت شکایت کرد اما استیو جابز در جواب ایمیل این شخص جواب داد :سعی کنید آیفون خود را در این حالت قرار ندهید تا این مشکل را نداشته باشید.

در کنار این مشکلات بازهم آیفون ۴ جزء موفقیت های بزرگ برای اپل محسوب می شد.که این موفقیت ها حتی باعث شد که آیفون SE بسیاری از زیبایی های خود را از این نسخه الگو گرفته است

شرکت اپل اعلام کرده است که در ۱۳ سپتامبر از پشتیبانی گوشی های آیفون ۴ خودداری می کند و تنها در کالیفرنیا به مدت دو سال دیگر این پشتیبانی تمدید می گردد و می توانند از این پشتیبانی بهره ببرند.

آیا شما هم از آیفون ۴ استفاده می کنید و از این خبر ناراحت شدید؟ نظرتان چیست؟

منبع خبر: PhoneArena

 

 

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت