حذف شدن قابلیت Photo Map از اینستاگرام

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

حذف شدن قابلیت Photo Map از اینستاگرام

حذف شدن قابلیت Photo Map از اینستاگرام

اپلیکشن اینستاگرام که از محبوبیت بالایی برخوردار است تصمیم گرفته است که قابلیت Photo Map را حذف کند . فتومپ یکی از امکانات و قابلیت های جذاب است که کابران به آن علاقه زیادی دارند. اما امروزه با خبر حذف شدن قابلیت Photo Map از اینستاگرام مواجه ایم .
توسط قابلیت Photo Map کاربر می تواند تصاویر به اشتراک گذاشته شده در مناطق مختلف روی نقشه مشاهده کند . در این نقشه تصاویر به صورت بند انگشتی از تصاویر اصلی در آن منطقه به چشم می خورد و توسط آن می توان به تصویر اصلی دسترسی داشت .
طی گفتگو اینستاگرام با  Mashable بیان کرده است که قصد دارد قابلیت فتومپ را از اینستاگرام حذف کند . نظر اینستاگرام براین است که « قابلیت فتومپ در اینستاگرام توسط همه کاربران مورد استفاده قرار نمی گیرد به همین علت اینستاگرام تصمیم گرفته است تا این قابلیت را حذف کند و تمرکز خود را بر دیگر قابلیت ها و ویژگی ها بیشتر کند .»
گفتنی است که این ویژگی از هفته گذشته برای بعضی از کاربران حذف شده است و در آینده نزدیک به طور کلی حذف می شود اما باید بگوییم که اینستاگرام ویژگی هایی مرتبط با موقعیت مکانی را همواره ارائه می کند ، در صورتی که شما می توانید نام مکان هایی که در آنجا عکس گرفته اید تگ کنید و تصاویری که مرتبط به یک ناحیه و مکان هستند را در اختیار کاربران قرار دهید و با مرور تگ ها در مناطق مختلف ، به تصاویر آن مکان ها دسترسی داشته باشید .
همچنین API اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد تا موقعیت های مکانی محل ثبت تصاویر عمومی را تگ کنند .
پس از حذف فتومپ ، اینستاگرام می خواهد  تمرکز بیشتری بر روی قابلیت های دیگری از قبیل  Stories بگذارد و به رقابت با سرویس های دیگری نظیر اسنپ چت بپردازد علاوه بر این اینستاگرام قصد دارد بر روی ارائه روش های بیشتر برای به  اشتراک گذاشتن محتوا در پلت فرم های مختلف تمرکز کند تا از این به بعد بتوانیم در پلتفرم های مختلف تصاویر و فیلم های خود را به اشتراک بگذاریم .
نظر شما در این رابطه چیست ؟

منبع TNW

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت