تصاویر پیشرفته گوگل

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

تصاویر پیشرفته گوگل

اگر بخواهیم از محبوب ترین و پیشرفته ترین موتور جستجو نام ببریم ذهن همه کاربران به سمت موتور جستجوگر گوگل می رود . بی شک گوگل دارای قابلیت ها و ویژگی هایی است که روز به روز بر کیفیت آن افزوده می شود. در میان ویژگی ها و قابلیت های گوگل می توانیم از تصاویر پیشرفته گوگل در اندروید نام ببریم .

گوگل در زمینه عکس ها و تصاویر پیشرفت های شگرفی داشته است .در رابطه با تصاویر پیشرفته گوگل به طور مثال می توان عکسی از یک تپه یا کوهی را تحویل گوگل داد و گوگل تشخیص می دهد که این تپه مربوط به چه مکانی است. طبق شکل زیر می توانیم تصویری از مناطق تپه های جنوب تهران را در آن وارد کرده تا گوکل محل قرار گیری آنرا نشان داده و اطلاعات کاملی در اختیار کاربر قرار دهد.

تصاویر پیشرفته گوگل

مزایای تصاویر پیشرفته گوگل

گوگل به ما این امکان را می دهد تا زمانی که URL عکس و یا خوده عکس را داشته باشیم به راحتی می توانیم منبع آن عکس را کشف کنیم و تصاویر مشابه ای از عکس خود در اینترنت را پیدا کنید و همچنین به شما نشان می دهد که این عکس در چه سایت هایی استفاده شده است .

برای این کار کافی است وارد قسمت images گوگل شویم و پس از آن بر روی عکس دوربینی که در کادر سرچ گوگل وجود دارد کلیک کنید.

تصاویر پیشرفته گوگل

 

در این هنگام شما به دو حالت مواجه می شوید :

حالت اول : سرچ توسط past images URL در این مورد URL عکس مورد نظر را وارد می کنید . در این هنگام مشخص می شود که از این عکس در چه سایت هایی استفاده شده است و منبع این عکس از کجاست و همچنین عکس های مشابه آن را باکیفیت خوب را می توانید مشاهده کنید .

تصاویر پیشرفته گوگل

 

حالت دوم :سرچ توسط Upload an image در این مورد بروی choose File کلیک می کنید و عکس موردنظر خود را انتخاب کنید و پس از آن می توانید اطلاعاتی خوبی بدست آورید .

 

تصاویر پیشرفته گوگل

 

منبع : آی تی نما

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت