تست اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷ اج توسط سامسونگ

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

تست اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 اج توسط سامسونگ

تست اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷ اج توسط سامسونگ

تست اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷ اج توسط سامسونگ جزء خبرهای خوشحال کننده ای است که پس از انفجار گوشی های گلکسی نوت ۷ به گوش طرفداران این برند می رسد .

پس از اخباری که به صورت متعدد درباره پرچمدار شرکت سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۷ منتشر شده بود به برند سامسونگ لطمه زیادی وارد شد به تازگی اسنادی منتشر شده است که نشان دهنده تست اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷ اج توسط سامسونگ است .

شرکت سامسونگ در حال آزمایش  اندروید ۷ نوقا برای گوشی Samsung Galaxy S7 edge است . زمانی که این گوشی معرفی شد به صورت پیش فرض مجهز به  اندروید ۶ مارشمالو بوده است  و در آن زمان در بخش  تک و چند هسته ای تست گیک بنچ به ترتیب امتیازات ۱۰۰۰ (تا ۱۹۰۰) و ۴۲۰۰ (تا ۵۳۰۰) را از آن خود کرده بود اما بوسیله اندورید ۷ نوقا امتیازات به ترتیب به  ۲۰۱۶ و ۵۵۸۷ افزایش یافته‌ است .

گفتنی است نسخه سامسونگ گلکسی اس ۷ اج تست شده برای اندروید نوقا  مربوط به منطقه امریکا نیست .به دلیل اینکه این گوشی از چیپست اگزینوس ۸۸۹۰ برخوردار است در حالی که این گوشی با تراشه های سری اگزینوس به این منطقه صادر نمی‌شود.

در حال حاضر گوشی گلکسی اس ۷ اج مجهز به اندروید ۶ مارشمالو است و مدت زمانی طول می کشد تا نسخه اندروید ۷ از راه برسد . در حقیقت زمانی که یک گوشی در تست بنچمارک از نسخه جدید اندروید برخوردار می شود به این معنا نیست که نگارش جدید به سرعت برای گوشی شما نیز ارائه شود .

باید بگوییم که نسخه جدید اندروید ابتدا برای گوشی های آنلاک عرضه می شود و پس از آن نسخه جدید برای اپراتورها ارسال می شود  تا مجدد آزمایش شود که این بروزرسانی از نظر مخابراتی بعدا دچار مشکل می شود یا خیر ؟

 نظر شما در این رابطه چیست ؟ تا چه مدت دیگر شاهد اندروید ۷ نوقا بر روی گوشی گلکسی ۷ اج خواهیم بود ؟

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت