برگزارى اولین نشست کسب و کار به سبک ایرانى در بخش سرگرمى

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

به گزارش خبرنگارایلنا، اولین رویداد کسب و کار به سبک ایرانی با موضوع بازی‌های دیجیتال در تاریخ ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات برگزار خواهد شد.

ps4-100-games-630x354

این رویداد طبق ادعای تیم برگزاری آن با حفظ ساختارهای کارآمد رویدادهای جهانی استارت آپ و ایجاد تغییراتی متناسب با فرهنگ اجتماعی -اقتصادی جامعه ایرانی قصد دارد تا با ایجاد بستر مناسبی برای جوانان، فرصتی را در اختیار آنها قرار دهد که با استفاده از دانش و تجربه مربیان مجرب در زمینه های مختلف، برآی ورود به بازار و راه اندازی کسب و کار مستقل آماده و تجهیز گردند. اولین نشست هم اندیشی مربیان و تیم برگزاری رویداد کسب و کار به سبک ایرانی همزمان با گردهمایی گروه همفکر در یک مکان برگزار خواهد شد تا علاقمندان حوزه های کسب و کار این امکان را داشته باشند که از نزدیک در جریان جزئیات برگزاری این رویداد فرار گیرند.

مسئولین برگزاری این رویداد امیدوارند تا با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی جامعه در دوران  پسابرجام این امکان را برای جوانان ایرانی فراهم نمایند که به راحتی وارد بازارهای جهانی گردند و با استفاده از رسانه های مختلف علاوه بر دستیابی به موفقیت های اقتصادی، پرچمدار اشاعه فرهنگ غنی اسلامی_ایرانی کشور باشند.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت