با قابلیت Dev Mode کنسول های ایکس باکس به کیت توسعه دهنده تبدیل می شوند

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

بالاخره مایکروسافت آماده‌ی عرضه‌ی بروزرسانی ایکس‌باکس برای دریافت اپلیکیشن‌های یونیورسال است؛ این کمپانی در جریان برگزاری بیلد ۲۰۱۶ وعده داد که بروزرسانی مذکور را در تابستان امسال ارائه خواهد داد.

مایکروسافت در جریان برگزاری بیلد ۲۰۱۶ در حال معرفی ابزارها و سرویس‌های جدید خود است. این کمپانی وعده داد که تابستان امسال ایکس‌‌باکس‌ها بروزرسانی مهمی دریافت خواهند کرد که به واسطه‌ی آن قادر خواهند بود تا اپلیکیشن‌های یونیورسال را اجرا کنند. کورتانا، دستیار صوتی مایکروسافت یکی از موارد کلیدی این بروزرسانی است که ایکس‌باکس‌ها به آن مجهز خواهند شد.

فیل اسپنسر رئیس بخش ایکس‌باکس، در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ گفت:

ویندوز بهترین پلتفرم برای توسعه‌دهندگان بازی است. ویندوز اکو سیستمی باز برای ساخت، توسعه، گسترش و ارائه‌ی بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها است که این بازی‌ها در تمامی دستگاه‌های مجهز به ویندوز از جمله گوشی‌های هوشمند، کامپیوترهای دسکتاپ و کنسول ایکس باکس قابل اجرا هستند.

کیت نرم افزاری ایکس باکس وان

بر اساس گفته‌های اسپنسر، از این پس تمامی کنسول‌های ایکس باکس قادر خواهند بود تا به عنوان کیت توسعه‌دهنده‌ی توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌ها، مورد استفاده قرار بگیرند. از این‌رو قابلیت جدیدی با نام Dev Mode در بروزرسانی آتی ارائه خواهد شد که این امکان را میسر می‌سازد. البته پیش‌نمایش قابلیت Dev Mode از امروز در دسترس قرار خواهد گرفت. کاربران می‌توانند به واسطه‌ی این قابلیت، کنسول ایکس باکس خود را بین دو حالت گیمینگ و پلتفرم توسعه‌دهنده سوئیچ کنند.

 

منبع theverge
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت