بازی Everybody’s Gone to the Rapture برای PC تایید شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

بالاخره پس از گذشت یک سال از عرضه بازی Everybody’s Gone to the Rapture بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و کسب موفقیتی چشم‌گیر، حال نوبت PCبازان است که به انجام این بازی بپردازند. خبر عرضه عنوان نام برده شده بر روی پلتفرم PC از طریق صفحه توییتر استودیو سازنده بازی، The Chinese Room به صورت رسمی منتشر شد و باعث خوش‌حالی طرفداران این عنوان پر رمز و راز گردید.بازی-Everybody’s-Gone-to-the-Rapture-برای-PC-تایید-شد

آقای Dan Pinchbeck، مدیر کل استودیو در مصاحبه اخیری که با RPS داشت، گفت:

کار بر روی نسخه PC عنوان Everybody’s Gone to the Rapture از سپتامبر سال گذشته آغاز شده بود و اخیرا توانستیم لزومات پورت برای این پلتفرم را به پایان برسانیم. کمپانی سونی در ساخت و چگونگی روند انتشار بازی نظارت کاملی داشته و مدیریت این پروژه بر عهده آن است. در حال حاضر نیز مشغول آماده سازی و امتحان‌های نهایی بر روی این عنوان هستیم تا بدون مشکل در اختیار PCبازان قرار گیرد. عرضه بازی نام برده شده بر روی پلتفرم PC بسیار عالی بوده چرا که مقصد بازی بعدی ما محسوب می‌شود.

با توجه به مصاحبه انجام شده می‌توان دریافت که بازی بعدی استودیو The Chinese Room با نام Total Dark مراحل ساخت خود را سپری می‌کند و دارای سبک ماجراجویی بوده و برای پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

آقای Pinchbeck وعده داده است که در طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری در خصوص بازی جدید استودیو خود در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.

شایان به ذکر بوده که بازی Everybody’s Gone to the Rapture 11 آگوست ۲۰۱۵ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر گردید.

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت