اپل به حذف اپلیکیشن بلا استفاده از اپ استور میپردازد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

اپل به حذف اپلیکیشن بلا استفاده از اپ استور میپردازد

اپل به حذف اپلیکیشن بلا استفاده از اپ استور میپردازد

شرکت اپل جزء بزرگترین فروشگاه های نرم افزاری در جهان محسوب می شود .در این فروشگاه به علت وجود  اپلیکیشن های بی حد و مرز بدافزار هایی خود را در قالب نرم افزارهای کاربردی نشان می دهند. همین موضوع دلیلی شده است تا مدیران اپ استور به این فکر بیفتند که برنامه های قدیمی و منسوخ شده که بلا استفاده هستند را از اپ استور حذف کنند.

در سال های اخیر بعضی از توسعه دهندگان آی او اس برنامه های موجود در App store را به حال خود رها کردند که به اصطلاح به آن اپلیکیشن های مرده گفته می شود که این عمل نه تنها یاعث بروز خطرات احتمالیبه خاطر بروز نشدن برای کاربر به همراه داشته باشد بلکه باعث ناسازگاری با نسخه های جدید ios می شود و تنها فضای گوشی کاربران را اشغال می کند.

با وجود این مسائل ، کوپرتینوییها در خصوص اینکه توسعه دهندگان برای اپلیکیشن های ios بروزرسانی محسوسی ارائه نشده است ایمیلی ارسال کردند و به توسعه دهندگان اعلام کردند که با ادامه پیدا کردن این روند ، این برنامه ها از اپ استور حذف خواهد کرد. و این تصمیم به احتمال زیاد از ابتدای سال آینده میلادی عملی می شود.

طبق سیاست نامه جدید اپ استور همزمان با اعمال سیستم امتیاز دهی و رتبه‌بندی جدید اپلیکیشن‌های این فروشگاه ، توسعه دهندگان باید برای برنامه های خود نام هایی کمتر از ۵۰ کاراکتر استفاده کنند زیرا تا قبل از این توسعه دهندگان با در نظرگرفتن الگوریتم جستجوی اپ استور ، اسم هایی را انتخاب می کردند که برنامه شان در رتبه بالاتری قرار دهد.

توسعه دهندگان تا ۷ سپتامبر ایمیلی با مضمون فوق دریافت می کنند و تا ۳۰ روز فرصت دارند تا به بروزرسانی اپلیکیشن های خود بپردازند .

در این میان انتظار داریم در تاریخ ۱۸ اردیبهشت مصادف با مراسم رونمایی گوشی های آیفون جدید که قرار است  iOS 10 با قابلیت introduces Search Ads در اختیار توسعه دهندگان قرار می گیرد منتشر شود.

 

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت