انتشار تصویر جدیدی از طراحی آیفون ۵se

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

آیفون ۵se، گوشی ۴ اینچی که کارشناسان معتقدند محصول بعدی شرکت اپل است. گمانه‌زنی‌ها در مورد طرح و اندازه این گوشی بسیار زیاد است. برخی معتقدند طراحی آن شبیه به آیفون ۶ کوچک شده است و برخی معتقدند می‌تواند طرحی شبیه به آیفون ۵ یا ۵ اس داشته باشد. به تازگی تصویری احتمالی از طراحی آیفون ۵ اس ای منتشر شده است.

آیفون ۵se محصول بعدی شرکت اپل است که به احتمال زیاد در مراسم این شرکت در اسفندماه معرفی خواهد شد. یکی از شایعات قوی در مورد این محصول، اندازه ۴ اینچی صفحه نمایش آن است که نشان‌دهنده توجه اپل به قشری از کاربران است که علاقه زیادی به گوشی‌های کوچک و جمع و جور دارند. شایعات در مورد طراحی محصولات اپل همیشه زیاد بوده است و در مورد آیفون ۵ اس ای هم این شایعات قوت دارد. به تازگی طرحی از این گوشی منتشر شده است که نشان می‌دهد طراحی آن بسیار شبیه به iPhone ۵ است.gsmarena_002

تصویر فوق توسط یک سازنده لوازم جانبی و قاب‌های محافظ منتشر شده است. همان‌طور که در تصویر مشخص است، طراحی این گوشی بسیار شبیه به آیفون ۵ است و لبه‌های تیز آن هیچ شباهتی به آیفون ۶ ندارند. تنها تغییر قابل توجه، جابجایی دکمه sleep است که به لبه سمت راست منتقل شده است. البته تصاویر منتشر شده توسط سازندگان لوازم جانبی آن‌چنان هم قابل اطمینان نیست. چرا که این شرکت‌ها همیشه قبل از عرضه رسمی یک گوشی تلفن همراه، با طراحی‌های مختلف و با توجه به خبرها، سعی در آماده‌سازی خط تولید خود برای تولید هر چه سریع‌تر لوازم جانبی دارند. البته با توجه به نام احتمالی این محصول یعنی آیفون ۵se می‌توان این انتظار را داشت که طراحی آن بیشتر به آیفون ۵ و ۵ اس نزدیک باشد تا آیفون ۶. از طرفی، تولید محصول با این همه شباهت به نسل گذشته آیفون، می‌تواند یک نقطه ضعف برای تیم طراحی اپل باشد.

برای تایید و یا رد این طراحی‌ها،باید تا مراسم ۲۴ اسفند اپل منتظر باشیم تا این غول صنعت تلفن همراه از محصول جدید خود رونمایی کند.

منبع gsmarena

حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت