استفاده از گلکسی نت ۷ در هواپیما ممنوع شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

استفاده از گلکسی نت 7 در هواپیما ممنوع شد

استفاده از گلکسی نت ۷ در هواپیما ممنوع شد

این روزها نقل همه خبر ها گوشی گلکسی نت ۷ است . در این میان آخرین اخباری که از پرچم دار کمپانی سامسونگ منتشر شده است منع استفاده از گلکسی نت ۷ در هواپیما است که این خبر تاثیر بسیار  زیادی بر روی ارزش بازار سامسونگ دارد به طوری که حدود ۱۰میلیارد دلار ارزش بازار سامسونگ را کاهش داده است .

سازمان هوایی فدرال (FFA) پس از آتش سوزی و انفجار های پی در پی گوشی سامسونگ گلکسی نت ۷ به کاربران هشدار داد که در داخل هواپیما به هیچ وجه از این گوشی استفاده نکنند.

از انجایی که شرکت سامسونگ تصمیم گرفته است همه گوشی های گلکسی نت ۷ را به خاطر مشکل باتری جمع آوری کند با بحران مواجه شده است و سهام این شرکت زیر فشار است در این میان هنگامی که با هشدار FFA مواجه شد شرایط سامسونگ بدتر از حالت قبل شد و ارزش بازار این شرکت ۱۰ میلیارد دلار کاهش یافت . در روز گذشته ارزش سهام شرکت سامسونگ در سئول  ۳٫۹ درصد کاهش یافت و به ۱۴۳۲ رسیده بود . اکنون  شرکت سامسونگ روزهای سختی را پشت سر می گذارد و در پی این است که ۲٫۵ میلیون گوشی نت ۷ را که عرضه کرده است از سراسر جهان جمع آوری کند و با گوشی های جدید و سالم تعویض کند .

گفتنی است که حتما دارندگان گوشی گلکسی نت ۷ از طرح جدید تعویض گوشی استفاده کنند و در این مدت زمانی که گوشی خود را برای تعویض به شرکت سامسونگ می فرستند از گلکسی سری جی استفاده کنند .سامسونگ اعلام کرده است که عرضه گوشی های جدید و سالم گلکسی نت ۷ از یک هفته دیگر شروع خواهد شد و کاربران می توانند با آرامش خاطر از دستگاه خود لذت ببرند .

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که از گلکسی نت ۷ استفاده می کند ؟

 منبع SAMMOBILE
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت