آپدیت اندروید ۶ مارشمالو برای اکسپریا زد ۲، زد ۳ و زد ۳ کامپکت منتشر شد

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

با گذر زمان تولیدکنندگان تلفن‌های هوشمند در حال ارائه بروزرسانی برای محصولات بالارده‌ی خود هستند. همین امروز بود که خبر انتشار رسمی اندروید مارشمالو برای گلکسی نوت ۴ در ایران را منتشر کردیم و حالا سونی هم این بروزسانی را به صورت رسمی برای تلفن‌های هوشمند Xperia Z2، Z3 و Z3 Compact عرضه کرده است.

سونی به قول خود که در ماه اکتبر سال میلادی گذشته داده بود عمل و حالا اندروید مارشمالو را برای تلفن‌های هوشمند اکسپریا زد ۲، زد ۳ و زد ۳ کامپکت منتشر کرده است. پس از اینکه حدود یک ماه قبل، نسخه آزمایشی این آپدیت برای دستگاه‌های مورد اشاره عرضه شد، حالا همه دارندگان این محصولات می‌توانند این بروزرسانی را بر روی دستگاه خود دریافت کنند.

شناسه ساخت نرم افزاری این آپدیت ۲۳٫۵٫A.0.570 بوده و شماره نسخه اندروید نیز در آن ۶٫۰٫۱ است و به همین دلیل وصله امنیتی ارائه شده توسط اندروید در ماه فوریه نیز در آن اعمال گشته است. نمای ظاهری اپلیکیشن دوربین نیز به جدیدترین نسخه ممکن بروز شده است.

android 6 xpera z2 and z3

اولین نکته مهم این است که بروزرسانی مورد اشاره در حال حاضر فقط برای سه مدل مذکور منتشر شده است. شناسه مدل‌های این محصولات که اندروید مارشمالو را هم اکنون به صورت رسمی دریافت کرده‌اند D6503 Z2، D6603 Z3 و D5803 Z3 Compact هستند. علاوه بر این، روند انتشار بروزرسانی مورد بحث در همه نواحی جهان به صورت همزمان انجام نشده و فعلا فقط در برخی کشورها نظیر آمریکا، روسیه، اوکراین، خاورمیانه، آفریقای شمالی و احتمالا آمریکای لاتین در دسترس است.

با این حال حتی اگر شما در این مناطق زندگی نمی‌کنید، می‌توانید امید داشته باشید که بالاخره اندروید مارشمالو را در گوشی خود تجربه کنید، چراکه به زودی طی چند روز آینده در سراسر جهان امکان دانلود و نصب آن برای همه افرادی که این محصولات را دارند، فراهم خواهد شد.

منبع gsmarena
حل مشکلات با کمک رایانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمار بازدید سایت