همکاری با آی تی نما

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

همکاری با آی تی نما

همکاری با سایت آی تی نما . سایت آی تی نما در زمینه انتشار اخبار ، مقاله و مطالب آموزشی در زمینه های آموزش رایانه ، آموزش موبایل ، اخبار آی تی ، اخبار it ، اخبار تکنولوژی ، اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ، تازه های فناوری و مقالات مرتبط با کامپیوتر و مشکلات موبایل فعالیت می کند . در صورت تمایل به همکاری با آی تی نما لطفا  موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید .

همکاری با آی تی نما

همکاری با آی تی نما

در صورتی که شما در یکی از زمینه های زیر دارای تخصصی می باشید و به فعالیت خبری و آموزشی در زمینه های  فوق علاقه مند هستید می توانید با اعلام آمادگی برای همکاری با سایت آی تی نما ما را در این امر یاری کنید .

خبر نگار افتخاری آی تی نما

در صورت تمایل و داشتن امکان تهییه اخبار موثق آی تی ، شما هم می توانید به عنوان خبر نگار افتخاری آی تی نما ما را یاری نمایید . و یا در صورت داشتن تخصص با تهییه و نوشتن مقالات و مطالب آموزشی ، سایت ای تی نما پس از برسی مطالب آمادگی انتشار مطالب شما با نام خودتان را دارد .

 

جهت شروع همکاری و کسب اطلاعات بیشتر ، درخواست خود را به همراه رزومه کامل ، شرح تخصص ها و توانایی ها ، سوابق کاری و تحصیلی ، اطلاعات تماس ، شامل آدرس ، تلفن ثابت و همراه را برای ما به آدرس زیر ایمیل کنید

adsitnema@gmail.com

 

 

حل مشکلات با کمک رایانه

آمار بازدید سایت