تبلیغات سایت آی تی نما

حل مشکلات با کمک رایانه حل مشکلات با کمک رایانه

تبلیغات اینترنتی در سایت  آی تی نما

تبلیغات اینترنتی در سایت  آی تی نما . همانطور که مستحضرید امروزه یکی از کاربردی ترین و موثر ترین شیوه های تبلیغات ، تبلیغات اینترنتی می باشد . تبلیغات اینترنتی نسبت به سایر تبلیغات مزایای قابل تاملی دارد که تبلیغات سایت آی تی نما از آن جمله می باشد ، و  برای گسترش هر نوع کسب و کاری قابل چشم پوشی نیست . در همین راستا تبلیغات لینترنتی سایت آی تی نما آماده ارائه خدمات تبلیغات شما در سایت آی تی نما می باشد .

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی در سایت  آی تی نما با سیاست کسب رضایت کاربران خود از قرار دادن حجم انبوه تبلیغات در گوشه و کنار سایت خود ان هم با ظاهر زننده خود داری می نماید .فضا های تبلیغاتی در سایت آی تی نما بسیار محدود می باشد تا علاوه بر کسب رضایت کاربران ، کیفیت دیده شدن تبلیغات مشتریان خود را نیز تضمین نماید .

برای کسب اطلاعات بیشتر اطلاعات تماس خود و یا پیشنهاد خود را به آدرس زیر ایمیل نمایید و یا با شماره تلفن تماس با بخش تبلیغات سایت آی تی نما  ۰۹۳۵۴۹۴۹۱۷۳ تماس بگیرید . تلگرام این خط نیز به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما می باشد .

تبلیغات سایت آی تی نما / ایمیل تبلیغات اینترنتی در سایت  آی تی نما fartak.eco@gmail.com

 

انواع تبلیغات از تبلیغات بانک ها در اینترنت تا تبلیغات فروشگاه ها ، کارخانجات ، تبلیغات سایت ها ، تبلیغات محصولات ، تبلیغات خدمات ، آگهی مسکن و کار و …. همگی از شاخه های تبلیغات اینترنتی محسوب می شوند .

 

مزایای تبلیغات اینترنتی

 

ارزان بودن ، مدت طولانی نمایش ، بازدید مخاطبان بی شمار ، انتخاب مخاطبان هدف ، انتخاب راحت منطقه جغرافیایی تبلیغات از جمله مزایای مهم تبلیغات اینترنتی می باشد .

 

لیست سایت های مناسب برای تبلیغات اینترنتی

سایت تبلیغ اینترنتی

سایت تبلیغ اینترنتی

 

اکثر سایت هایی که آمار بازدید پیدا میکنند اقدام به قبول آگهی می کنند ولی ایا تبلیغات در همه سایت ها مفید هست .

تبلیغات تاثیر گذار اینترنتی چه جور تبلیغاتی هست ؟ تبلیغات در کدام سایت ها مناسب هست .

به طور حتم تبلیغات در سایت های مرتبط با موضوع تبلیغ می تواند اثرات بیشتری داشته باشد . همچنین تبلیغات در سایت های برند و معتبر و شناخته شده نیز به اعتبار کسب و کار شما می افزاید .

برخی سایت ها با شیوه های غیر اخلاقی و ناسالم اقدام به جذب کاربر می کنند و آمار بازدید خود را بالا می برند و برخی هم با تقلب آمار بازدید خود را بالا نشان می دهند !!! به هیچ عنوان در این سایت ها نباید تبلیغات کنید ، مخصوصا تبلیغات لینک دار . چرا که گرفتن لینک از این سایت ها برای سایت شما می تواند فوق العاده خطر ناک و زیان بار باشد .

تبلیغات در سایت های سرگرمی ، سایت های خبری ، سایت های دانلود و .. که از جمله پر بازدید ترین سایت  ها می باشند برای برند سازی و نمایش نام شما بسیار مناسب هستند .البته برای اینکه از اعتبار و آمار بازدید واقعی سایت ها با خبر بشوید حتما با یک کارشناس رایانه و اینترنت که به مبحث تبلیغات اینترنتی اشراف دارد ، مشاوره کنید .

سایت خوب برای تبلیغات اینترنتی

تبلیغات در سایر سایت ها در صورتی که موضوع سایت با محصول و خدمات شما هم راساتا باشد بسیار تاثیر گذار خواهد بود مخصوصا اگر سایت مورد نظر پر بازدید و معتبر باشد . به عنوان مثال اگر شما مرکز دندان پزشکی دارید ، تبلیغات در سایت های فروش لوازم پزشکی و مجلات پزشکی مخصوصا مجلات مرتبط با دندان پزشکی ، برای تبلیغات شما مناسب می باشد .

اگر فروشنده لوازم ورزشی هستید سایت های خبری ورزشی برای شما بسیار مناسب هستند .

اخبار فناوری اطلاعات / اخبار آی تی / تازه های فناوری

سایت آی تی نما در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت دارد و در بسیاری از مباحث مرتبط با رشته خود درایا رنکینگ قابل قبولی می باشد و بسیار فضای مناسبی برای تبلیغات بوده .

همکاران ما در بخش تبلیغات سایت آی تی نما در هنگام تبلیغات مشاوره های لازم برای تاثیر گذاری بیشتر تبلیغات را به شما می دهند و شما با انجام این دسترو العمل ها می توانید جایگاه واقعی خود را در بازار اینترنت بدست بیاورید .

شرایط تبلیغات سایت آی تی نما

 

سایت ای تی نما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و از درج هر گونه آگهی مغایر با قوانین و شرع اسلام معذور می باشیم .در صورتی که در هر زمان عدم صلاحیت آگهی برای ما محرز شود از  قبیل عدم مطابقت با قوانین ، تبلیغات خارج از عرف ، تبلیغ غیر مرتبط با سایت تبلیغ شونده ، دستور مراجع قضایی و ذیصلاح ، استفاده از تبلیغات اسپم و کد های مخرب در سایت ، تبلیغ بدون اخطار از روی سایت حذف می گردد و کلیه عواقب مالی و حقوقی ان با شخص آگهی دهنده می باشد و در صورتی که آگهی دهنده با تخلف از قوانین موجب ضرر رساندن به سایت آی تی نما گردد ، موظف به جبران خسارت سایت می باشد . همچنین می توانید اطلاعات بیشتر در مورد سایت آی تی نما را در صفحه در باره ما سایت آی تی نما مطالعه نمایید .

 

حل مشکلات با کمک رایانه

آمار بازدید سایت