همراه رایانه
همراه رایانه

با گلکسی نوت ۷ به طور کل خداحافظی کنید

با گلکسی نوت 7 به طور کل خداحافظی کنید

با گلکسی نوت ۷ به طور کل خداحافظی کنید

با گلکسی نوت ۷ به طور کل خداحافظی کنید

پس از مشکلات متعددی که برای گوشی گلکسی نوت ۷ اتفاق افتاد سامسونگ تولید گلکسی نوت ۷ را به طور کل متوقف کرد و این گوشی دیگر وارد بازار نخواهد شد .

بر اساس گزارش های وال استریت ژورنال بیان شده است که پس از اتفاقات اخیری که برای این گوشی افتاده است باید با گلکسی نوت ۷ به طور کل خداحافظی کنید چون این گوشی دیگر وارد بازار نخواهد شد و به نظر می رسد که سامسونگ تصمیم گرفته است که تولید گلکسی نوت ۷ را برای همیشه متوقف کند .

در حقیقت وال استریت ژورنال اطلاعات زیادی در اختیار ما نگذاشته و قرار است که اطلاعات تکمیلی بعدا منتشر شود .

این تصمیم سامسونگ خیلی هم دور از انتظار نبود زیرا بعد از منفجر شدن گوشی بازنگری و فراخوانی شده تعجب همگان برانگیخته شد  و این موضوع ضربه ی بسیار بزرگی را به شرکت سامسونگ زد. به همین دلیل سامسونگ بهترین تصمیمی را که می توانسته بگیرد را گرفته است و تولید گلکسی نوت ۷ را متوقف کرده و تمرکز خود را بر روی گلکسی اس ۸ گذاشته است .

بلومبرگ نیز تصمیم گیری سامسونگ را تایید کرده و بیان کرده است که با قطعی شدن این تصمیم سهام سامسونگ ۸ درصد افت کرده و همچنین ارزش بازار ۱۷ میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است .

سامسونگ بیانیه ای در این زمینه منتشر کرده است که به شرح زیر است :

امنیت مشتریان اولویت اول ما است و به این دلیل فروش و تولید گلکسی نوت ۷ را متوقف کرده‌ایم.

متاسفانه باید بگوییم که گلکسی نوت ۷ جزء بهترین های گوشی های اندرویدی می توانست باشد اما به دلیل مشکل باتری که بر آن وارد شده بود باعث شد که این گوشی از رده خارج شود و سامسونگ عرضه آن را متوقف کند .

نظر شما در رابطه با تصمیم گیری سامسونگ چیست ؟

منبع : WALLSTREETJOURNAL

 

بنر اخر هر پست
تعداد بازدید خبر : 571 بازدید

این خبر را به اشتراک بگذارید :

نظرات

یک دیدگاه برای “با گلکسی نوت ۷ به طور کل خداحافظی کنید”

  1. […] که تمام گوشی های نوت ۷ را جمع آوری کند و خبر داد که با گلکسی نوت ۷ خداحافظی کنید . اما در حال حاضر هنوز بیش از یک میلیون کاربر به نوت ۷ […]

پاسخی بگذارید