همراه رایانه
همراه رایانه

معرفی گلکسی اس ۸ پرچم دار بعدی سامسونگ در اسفند

معرفی گلکسی اس 8 پرچم دار بعدی سامسونگ در اسفند

معرفی گلکسی اس ۸ پرچم دار بعدی سامسونگ در اسفند

معرفی گلکسی اس ۸ پرچم دار بعدی سامسونگ در اسفند

پس از اتفاقات ناگواری که برای گوشی گلکسی نوت ۷ افتاد و به صورت پی در پی به خاطر مشکل باتری منفجر می شد ، سامسونگ قصد دارد که پرچم دار بعدی گوشی های خود را معرفی کند و ذهن همگان را از فاجعه های پیش آمده پاک کند که البته این عمل بسیار زمان بر است تا اعتباری که از دست رفته است را دوباره باز گرداند . گفته شده است گوشی گلکسی اس ۸ نسخه ای ایمن از گلکسی نوت ۷ است . گویا قرار است شرکت AT&T‌ فروش نوت ۷ را به طور کل لغو کند .

شرکت سامسونگ به خاطر گوشی نوت ۷ اش ضرر های بسیاری را متحمل شد و این قضیه می تواند در سرنوشت و آینده این شرکت تاثیر بسزایی بگذارد . همچنین با توجه به اینکه گوشی های فراخوانی و بازنگری شده نیز دچار آتش سوزی شده است و این خبر می تواند بر روی ذهن کاربران و طرفداران سامسونگ تاثیر منفی بگذارد و متقاعد کردن آنها کار سختی باشد .

شرکت سامسونگ برای امیدوار کردن کاربران به آینده گوشی های این برند ، تیزری از پرچم دار بعدی اش یعنی گلکسی اس ۸ را منتشر کرده است . علاوه بر این حرکت هوشمندانه ، سامسونگ باید سال های زیادی را صرف کند تا به همگان اثبات کند که این سری از گوشی ایمن است و اتفاق های گلکسی نوت ۷ برایش اتفاق نمی افتد .

طبق تیزر منتشر شده ، سامسونگ قصد دارد تا پرچم دار بعدیش را در ۸ اسفند ماه معرفی کند . این گوشی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ در شهر بارسلون، معرفی خواهد شد .

نظر شما پس از اخبار اخیر منفجر شدن گوشی های سامسونگ چیست ؟ آیا هنوز طرفدار گوشی های این برند هستید و یا به یک برند دیگر روی آوردید ؟

منبع : PHONEARENA

 

 

 

 

بنر اخر هر پست
تعداد بازدید خبر : 907 بازدید

این خبر را به اشتراک بگذارید :

نظرات

2 دیدگاه برای “معرفی گلکسی اس ۸ پرچم دار بعدی سامسونگ در اسفند”

  1. […] گلکسی نوت ۷ افتاد ،برای جبران سامسونگ تصمیم دارد گوشی گلکسی اس ۸ را تولید کند و نظر همگان را به آن جلب کند […]

پاسخی بگذارید