فراموشی رمز اینستاگرام و آموزش بازیابی پسورد فراموش شده

فراموشی رمز اینستاگرام

یکی از مشکلاتی که اینروزها کاربران زیادی را درگیر کرده است فراموشی رمز اینستاگرام می باشد. بازیابی رمز اینستاگرام خیلی کار سختی نمی باشد. ولی می بایست در نظر بگیرید که از یک ایمیل و شماره تلفن واحد برای اینستای خود استفاده کنید تا در زمان فراموشی پسورد اینستاگرام بتوانید به راحتی از موانع موجود عبور کنید.

بازگرداندن رمز اینستاگرام

برای بازگرداندن رمز اینستاگرام ابتدا می بایست وارد صفحه رسمی اینستاگرام شوید. روی عبارت Login کلیک کرده و سپس عبارت Forget Password کلیک کنید. برای اینکه لینک کمکی برای شما ارسال شود می بایست از دو طریق زیر استفاده کنید:

  • ارسال شماره تلفن برای ارسال لینک
  • ارسال ایمیل پشتیبان برای ارسال لینک

توجه داشته باشید بعد از اینکه ایمیل خود را بر روی اینستاگرام خود تنظیم می کنید می بایست Verification Kay را دریافت کنید تا بعدا بتوانید از این ایمیل برای ریکاوری رمز اینستاگرام خود استفاده کنید.

حل مشکل فراموشی پسورد اینستاگرام

بعد از اینکه شماره تلفن  یا ایمیل را ارسال کردید یک لینک به شماره شما ارسال می شود. زمانی که بر روی لینک ارسال شده کلیک می کنید می بایست صفحه ای با عنوان Reset Password باز شود که پسورد مورد نظر خود را دو بار وارد کنید. بعد از تائید کردن صفحه اینستای شما باز شده و می توانید به صفحه خود دسترسی داشته باشید.

بررسی ارورهای اینستاگرام در زمان بازیابی رمز اینستاگرام

یکی از ارورهایی که در زمان بازیابی رمز اینستاگرام ممکن است نمایش داده شود ارور No User Found می باشد. این ارور به این منزله است که کاربر پیدا نشده و یا با این شماره و یا ایمیل پیجی وجود ندارد.برای رفع این مشکل می بایست بررسی کنید که آیا شماره تلفن و یا ایمیل خود را به درستی وارد کنید تا با این ارور مواجه نشوید. ولی اگر در دفعات بعدی با این ارور برخورد کردید ممکن است پیج خود را از دست داده باشید. همچنین می توانیم به این اطمینان برسیم که صفحه ما هک شده و یا اصلا این صفحه با مشخصات درخواستی شما وجود ندارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی