دریافت تیک آبی برای اینستاگرام

دریافت تیک آبی برای اینستاگرام

یکی از دغدغه های کاربران فضای مجازی ، مخصوصا افراد معروف و مشهور دریافت تیک آبی در اینستاگرام می باشد. که به معنی تائید رسمی اکانت می باشد. تیک آبی اینستاگرام که به آن Verified Badge گفته می شود به معنای نشان تائید می باشد. و همچنین نشان می دهد که این اکانت مورد تایید اینستاگرام می باشد. همه شما می دانید ساخت اکانت فیک یا جعلی به سادگی امکان پذیر می باشد. و افراد زیادی به راحتی قادر به ساخت اکانت جعلی می باشند. به عنوان مثال شما شما نام یک هنرمند را زمانیکه جستجو می کنید اکانتهای زیادی نمایش داده می شود و تنها اکانتی رسمی می باشد که علامت تیک آبی در کنار آن نمایش داده شود.

یکی از دغدغه های کاربران معمولی دریافت تیک آبی میباشد که در ادامه توضیحات کاملتری خدمت شما ارائه می شود.

طریقه دریاقت تیک آبی برای کاربران تلگرام

در حال حاضر تنها تعداد معدودی از افراد معروف دارای تیک آبی هستند. و اگر شما نیز بخواهید از مزایای تیک آبی برای اینستاگرام خود برخوردار ش.ید می بایست بین اکانت اینستا و سایر اکانتها از قبیل فیس بوک و توئیتر … ارتباط برقرار کنید. البته تیم رسمی اینستا امکان دریافت تیک آبی را برای کاربران عادی مقدور نمی سازد و همچنان سختگیریهای خاص خود را در این زمینه دارد.

چگونه به عنوان یک کاربر عادی تیک آبی بگیریم؟

مواردی که در ادامه مطرح می شود موضوعاتی می باشد که اینستا به شدت بر روی آن تاکید دارد و چنانچه شما قوانین مربوط مربوطه را رعایت کنید شما نیز می توانید برای اکانت خود تیک آبی دریافت کنید.

  • افزایش تعداد فالوورها در اینستاگرام

توجه داشته باشید این گزینه می تواند شمانس شما را برای دریافت تیک آبی افزایش دهد. البته هنوز تضمینی برای این مسئله وجودد ندارد. زیرا هنوز کاربرانی هستند که از فالوورهای فیک استفاده می کنند و به قول تیم اینستا نقض قانون می کنند. بنابراین پیشنهاد می شود که خودتان باشید و فالوورهای واقعی را برای خود در نظر بگیرید.

دریافت تیک آبی برای اینستاگرام

  • نشان یک برند معروف باشید

یکی دیگر از مواردی که می تواند برای دریافت تیک آبی به شما کمک کند ارائه یک نماد معروف یا برند خاص می باشد. بنابراین در نظر بگیرید نمادهای جعلی نیز در این رابطه کمکی به شما نخواهند کرد.

  • ساخت اکانت جعلی

این مسئله ممکن است خیلی عجیب به نظر برسد. ولی ساخت اکانتهای جعلی میتواند در این زمینه کمک شایانی به شما بکند. در واقع زمانیکه اکانت جعلی ساخته می شود نیازی برای دریافت تیک آبی ندارد. بنابراین با ساخت اکانت جعلی و ریپورت آنها ممکن است بتوانید برای اکانت خود تیک آبی دریافت کنید.

  • افزایش فعالیت در اینستاگرام

از دیگر دلایلی که اینستا به شما تیک آبی می دهد میزان فعالیت شما می باشد. فعالیت و همکاری شما با فالوورها از جمله معیارهای شما برای دریافت تیک آبی می باشد.

  • پرهیز از توهین و ارسال مطالب نامناسب

برای اینکه به تیم اینستا ثابت کنید که شما معروف و دارای تشخص هستید عدم توهین به دیگران  و همچنین عدم ارسال پستهای منفی و پرهیز از هرگونه اقدام ناشایست می باشد. همانگونه که می دانید پستهای شما نشانه شخصیت شما می باشد و واکنش فالوورها نیز تاثیر زیادی بر روی شانس شما برای دریافت تیک آبی و تائید رسمی بودن اکانت شما دارد.

در ادامه برای دریافت بیشتر روی عبارت کلیک کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی