توقف عرضه گلکسی نوت۷ به دلیل گزارش های انفجار آن

توقف عرضه گلکسی نوت7 به دلیل گزارش های انفجار آنتوقف عرضه گلکسی نوت۷ به دلیل گزارش های انفجار آن

گلکسی نوت ۷ جز پرچمداران گوشی های سامسونگ محسوب می شد اما به دلیل گزارش های منفجر شدن گلکسی نوت ۷ هنگام شارژ  متاسفانه امروز با خبر توقف عرضه گلکسی نوت۷ به دلیل گزارش های انفجار آن رو به رو شده ایم.در ادامه با آی تی نما همراه باشید.

منفجر شدن Galaxy note 7 تیتر اول بسیاری از خبرگزاری ها شده است و در این میان رقبای گوشی های سامسونگ از این خبر خوشحال شده اند.طبق آخرین اخباری که منتشر شده است کمپانی سامسونگ فروش و ارسال این  فبلت زیبا را به کره جنوبی متوقف کرده است تا واقعا مطمئن شویم که مشکلی در رابطه با باتری این محصول وجود دارد.

شرکت سامسونگ طبق گزارش آژانس خبرگزاری YNA در کشور کره جنوبی از روز دوشنبه ارسال گلکسی نوت را برای اپراتورهای این کشور متوقف کرده است و این توقف همچنان پابرجاست.گزارش های مربوط به انفجار گوشی های گلکسی نت ۷ پنج روز پس از رونمایی آن منتشر شده است که این خبر ناگواری برای سامسونگ محسوب می شود و سامسونگ به این نتیجه رسیده است که باید اقدامات جدی ای در این زمینه صورت دهد.

سامسونگ توانسته است در همین مدت زمان کوتاه یعنی از ۲۹ مرداد تاکنون در کره جنوبی بیش از ۴۰۰هزار گلکسی نوت ۷ را به فروش برساند . با توجه به این آمار فروش گلکسی نوت ۷ نسبت به گلکسی اس ۷ بسیار بیشتر بوده با وجود اینکه گلکسی اس ۷ چه از نظر نرم افزاری و چه از نظر سخت افزاری از گلکسی نت ۷ از اطمینان بیشتری برخوردار است.

طبق مکالمه یکی از مسئولان سامسونگ با YNA  اعلام کرده است که نمی تواند توقف فروش گلکسی نت ۷ را تایید کند و یا آن را تکذیب کند او تنها فرصت بیشتری خواسته است تا بتواند در این زمینه اظهار نظر کند.گویا موضوع  جدی تر از این حرف ها است زیرا از چند روز پیش کره جنوبی رنگ گلکسی نت ۷ را به خود ندیده است و از این فبلت هیچ دستگاهی دریافت نکرده است.

نظر شما در این زمینه چیست؟؟

آیا این قضیه می تواند زمینه ساز یک رسوایی بزرگ برای کمپانی سامسونگ باشد؟

منبع PHONEARENA

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی